betonový bazén

Tento typ bazénů je stavěný ze ztraceného bednění (prolévacích tvárnic) v libovolných rozměrech a tvarech, včetně vnitřního schodiště. Následně je izolováný a vyvařený fólií DLW. Horní část bazénu je ukončena pískovcovým, nebo betonovým lemem na míru. U těchto bazénů zajišťujeme kompletní stavební práce.

vnitřní bazén

Tento typ bazénů je přizpůsoben vnitřním prostorám. Je obkladový nebo fóliový s izolací, která je vsazena do železobetonové konstrukce.

ocelový bazén

Tento typ bazénu lze použít jako nadzemní i zapuštěný do terénu v typu KRUH i OVÁL. Tělo bazénu je ocelové, zakončené plastovou lištou, vnitřní část vyplňuje izolace a fólie šitá na míru. Spodní část konstrukce je zakončena plastovou lištou stojící na betonovém podkladu.

ocelový bazén

Tento typ bazénu je vyroben z polypropylenu v typizovaných a atypických tvarech. Je usazen na betonovém podkladu a následně izolovaný a obetonovaný.

Upozornění

Veškeré fotografie na tomto webu jsou autorským vlastnictvím firmy Bazény Horn. Je zakázáno kopírování, upravování a opětovné užívání. V případě zájmu o fotografický materiál žádejte o svolení.

Veškeré fotografie jsou k zobrazení ve fotogalerii. Obrazový materiál je chráněn autorským právem.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 608 378 777
Email: horn@bazeny-horn.cz
Web: www.bazeny-horn.cz

Tomáš Horn
Lipence 909
Praha 5 - Lipence, 155 31
IČ: 40620590, DIČ: CZ6807071359